Planlagt vedlikehold 🛠️
Designmodulen er midlertidig utilgjengelig i dag fra kl. 08.00–11.00 på grunn av vedlikehold og oppdateringer.
Vi beklager ulempene og takker for tålmodigheten!

kr 249,00
Jeg har sett lyset! Bokstavelig talt.
Et morsomt bærenett med håndtegnet motiv av en EMDR-lysbar og et ordspill som både terapeuter og klienter kan kjenne seg igjen i. Perfekt til hverdagsbruk, jobb, kurs eller som en personlig gave til noen med erfaring fra EMDR-behandling.
### Jeg har sett lyset – EMDR-humor du kan ta med deg
Noen ser lyset og får en åpenbaring. Andre har bare vært gjennom en EMDR-time.
Dette humoristiske bærenettet spiller på uttrykket «Jeg har sett lyset» og den velkjente lysbaren som brukes ved bilateral stimulering i EMDR-terapi.
Det håndtegnede motivet kombinerer enkel illustrasjon med et ordspill som både EMDR-terapeuter og personer med egen erfaring fra EMDR-behandling kan kjenne seg igjen i.
**Et morsomt bærenett for:**
– EMDR-terapeuter og traumeterapeuter
– Psykologer og andre behandlere som bruker EMDR
– Klienter og tidligere klienter med erfaring fra EMDR-behandling
– Deg som ønsker et humoristisk minne fra egen terapiprosess
– Alle som liker psykologi, mental helse og humor med en faglig vri
Bærenettet passer til hverdagsbruk, handleturer, jobb og studier. Bruk det til bøker, notater eller andre småting du trenger å ha med deg.
Det er også en original gave til en kollega, terapeut eller noen som har gjennomgått EMDR-behandling og setter pris på litt selvironi.
En liten, humoristisk hyllest til EMDR og alle som har sett lyset – enten fra terapeutstolen eller klientstolen.





